Sobota, 2024-06-01

Imieniny: Gracji, Jakuba

Bezpieczne ferie - spotkanie z policjantem

W poniedziałek, 27 stycznia 2020 r. gościł w naszej szkole mł. asp. Łukasz Łazarz – policjant oraz dzielnicowy na terenie gminy Krasnosielc. Spotkanie dotyczyło przede wszystkim bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych, a uczestniczyli w nim wszyscy uczniowie.

Pan policjant przypomniał, w jaki sposób należy zachować bezpieczeństwo podczas uprawiania sportów. Pan dzielnicowy ostrzegł uczniów przed zabawami, które mogą doprowadzić do wypadku czy utraty zdrowia, a nawet życia. Podkreślił, że należy uprawiać sporty w miejscach do tego przeznaczonych i bezpiecznych.
Druga część spotkania dotyczyła zagrożeń dotyczących korzystania z Internetu, telefonu komórkowego, portali społecznościowych.
W trakcie spotkania uczniowie mogli zadawać pytania i dzielić się swoimi przemyśleniami oraz spostrzeżeniami. Na zakończenie pan Łukasz życzył wszystkim zdrowych i bezpiecznych ferii zimowych.