Sobota, 2024-06-01

Imieniny: Gracji, Jakuba

Wyróżnienie w konkursie „Zachowaj Trzeźwy Umysł"

Uczennica naszej szkoły, Klaudia Kowalczyk (klasa 7), została laureatką ogólnopolskiego konkursu plastyczno - literackiego "Na skrzydłach przyjaźni", organizowanego w ramach Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Jej praca została wyróżniona spośród kilku tysięcy innych, zgłoszonych na ten konkurs. Uczennica w nagrodę otrzymała dyplom oraz nagrodę książkową („Duch z Niewiadomic” - Katarzyny Majgier)
a także słodką  Nagrodę niespodziankę (ufundowaną przez Wójta Gminy Krasnosielc, p. P. Ruszczyńskiego).
Klaudii serdecznie gratulujemy, a pozostałych uczniów zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.